Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mieszkanie lublin
Witam, szukammieszkanie lublin, ponieważ kmiasto jest bardzo ciekawe.Cena nie ma znaczenia, chodzi mi tylko o to żeby mieszkanie było w tym mieście. Co mozecie mi polecić?
Odpowiedz
Jeżeli szukasz mieszkania to nie zapomnij o jego ubezpieczeniu. Wiesz jak to jest, wypadki chodzą po ludziach, dlatego warto jest być przygotowanym na każdą okoliczność. Skorzystaj z porównywarek ubezpieczeń takich jak ta http://www.ubezpieczeniaonline.pl/
Odpowiedz
KRn lub inne serwisy i masz ofert bez liku - aż nie wiadomo nigdy w czym wybrać...
Odpowiedz
Nie wiem czy w Lublinie są fajne mieszkania, nie wydaje mi się...
Odpowiedz
Ale chcesz kupić. czy może wynając?
see
Odpowiedz
A zastanawiales sie juz nad jakas opcja przeprowadzki? Pytam bo sama szukam jakiejs sprawdzonej firmy jesli chodzi przeprowadzki Łódź . Udalo mi sie tam znalezc prace - na razie dzialam zdalnie jednak na poczatku nowego roku bede chciala sie tam przeniesc do biura. Znajoma ma mi zalatwic od kogos z rodziny fajne male mieszkanko. Problem polega tylko na przewiezieniu wiekszych gabarytow od moich rodzicow. Nie mam zadnego znajomego z duzym samochodem. Zreszta do tego potrzeba tak czy siak kilku silnych osob, ktorym trzeba by cos zaplacic bo przeciez nie mozna tak o. Inna wazna kwestia jest posiadanie ubezpieczenia na przewozone rzeczy przy korzystaniu z uslug firmy. Jesli mielibyscie cos ciekawego na uwadze to dajcie znac. Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja całkiem niedawno kupiłem mieszkanie w Lublinie Smile teraz mam tylko problem odnoście wyposażenia. Nie wiem jakie meble kupić Sad upatrzyłem sobie już takie SZAFKI NOCNE , ale nie wiem co jeszcze powinno się znaleźć w sypialni?
Odpowiedz
ja znalazłam przez OLX Smile
Odpowiedz
Po remoncie warto zadbać o szybki i sprawny wywóz gruzu i innych śmieci pozostałych po pracach budowlanych. Polecam również ten artykuł o kontenerach na gruz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości