DOCS+SCIENCE

DOCS+SCIENCE czyli filmy o nauce i technice na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym

DOCS+SCIENCE na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym
W ramach 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbędą się specjalne pokazy filmów o nauce i technice, zatytułowane DOCS+SCIENCE. Będzie je można oglądać od 29 maja do 2 czerwca. Opisujemy filmy, które będzie można zobaczyć. Czasopismo i portal Urania objęły patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Pokazy filmów naukowych DOCS+SCIENCE podczas 56. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

W najbliższych dniach można w Krakowie oglądać filmy o nauce, w tym związane z kosmosem. Do 3 czerwca trwa trzecia edycja pokazów filmów naukowych DOCS+SCIENCE. Towarzyszy ona 56. Krakowskiemu Festiwalowi Filmowemu. "Urania" objęła pokazy patronatem medialnym.

DOCS+SCIENCE - filmy o nauce na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym

DOCS+SCIENCE na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym
Podczas 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbędą się specjalne pokazy dziesięciu filmów o nauce, w tym o badaniach kosmosu. Zaplanowano je na 1-5 czerwca 2015 r. i nazwano DOCS+SCIENCE. Zachęcamy do obejrzenia - "Urania" jest patronem medialnym imprezy.

Konkurs DOCS+SCIENCE - do wygrania wejściówki na pokazy filmowe

Dla Czytelników portalu Uranii mamy 10 podwójnych wejściówek na pokazy konkursowe 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. "Urania" patronuje towarzyszącemu festiwalowi pokazowi filmów popularnonaukowych DOSC+SCIENCE, wśród których będzie też coś o badaniach Kosmosu.
Subscribe to RSS - DOCS+SCIENCE