obozy

Ostatnie dni na zgłoszenie do ESO Astronomy Camp 2017

Chcesz wygrać wycieczkę do Włoch i spędzić niezwykłego Sylwestra w obserwatorium astronomicznym w Alpach? Nie zwlekaj - zostało już tylko kilka dni na zgłoszenie do konkursu, którego laureaci wezmą udział w międzynarodowym obozie astronomicznym dla młodzieży ESO Astronomy Camp 2017.

Trwa nabór na ESO Astronomy Camp 2017 - międzynarodowy obóz astronomiczny dla młodzieży

Uczniowie z Polski mogą brać udział w konkursie, w którym do wygrania są miejsca na obozie astronomicznym ESO Astronomy Camp 2017 we Włoszech. Organizatorami konkursu w naszym kraju są Polskie Towarzystwo Astronomiczne (PTA) i Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO). Termin zgłoszeń mija 11 października 2017 r. o godz. 23:00.

Almukantarat zaprasza na Obóz Astronomiczny 2016

Almukantarat - obóz astronomiczny w Załęczu Wielkim
Klub Astronomiczny Almukantarat od ponad trzydziestu lat organizuje obozy astronomiczne dla uzdolnionej młodzieży. W tym roku obóz odbędzie się od 31 lipca do 13 sierpnia w Załęczu Wielkim. Zapisy trwają do 30 maja.

Letni obóz dla młodzieży AstroCamp 2016 w Portugalii

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń na letni obóz astronomiczny dla młodzieży w Portugalii. Chętni na AstroCamp 2016 mogą zgłaszać się do 30 kwietnia 2016 r. poprzez formularz na stronie internetowej przygotowanej przez organizatorów obozu. Na obóz mogą zgłaszać się polscy uczniowie.

Pięcioro polskich uczniów pojedzie do Włoch na obóz ESO Astronomy Camp 2015

Ogłoszono wyniki konkursu prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Astronomiczne dla młodzieży zainteresowanej udziałem w obozie astronomicznym organizowanym przez Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO). Nasz kraj otrzymał miejsca dla pięciu uczniów, co stanowi około dziewięć procent całej puli miejsc dostępnych dla wszystkich krajów.

Ostatnia chwila na zgłoszenie udziału w ESO Astronomy Camp 2015

Macie smartfony, nagrywacie nimi filmiki, a Wasz wiek to 16-18 lat? Jeśli tak, to ostatnia chwila, aby wziąć udział w konkursie Europejskiego Obserwatorium Południowego (ESO). Do wygrania są stypendia pokrywające koszt udziału w ESO Astronomy Camp 2015 we Włoszech. Termin zgłoszeń mija w niedzielę 4.10.2015 r. Młodzież zainteresowaną astronomią zachęcamy do zgłoszenia chęci udziału w obozie.

ESO Astronomy Camp 2015 - trwa konkurs dla polskich uczniów

Trwa konkurs dla uczniów zainteresowanych udziałem w międzynarodowym obozie astronomicznym ESO Astronomy Camp 2015. Obóz przeznaczony jest dla uczniów w wieku 16-18 lat i odbędzie się we Włoszech. Na najlepsze zgłoszenia czekają stypendia pokrywające koszt udziału w obozie.

Strony

Subscribe to RSS - obozy