Konferencja Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych w Krakowie!

Już tylko przez kilka dni można zgłaszać swój udział w studenckiej konferencji astronomicznej KSAKN, która w tym roku będzie miała miejsce w Krakowie

Konferencja Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych (KSAKN) jest cyklicznie odbywającą się konferencją skierowaną do studentów kierunków astronomicznych, w szczególności będących członkami kół naukowych astronomii na swoich uczelniach. Wydarzenie jest przeznaczone dla studentów kierunków astronomii, fizyki, astrofizyki oraz pokrewnych, a także dla wszystkich studentów innych kierunków, którzy aktywnie interesują się astronomią.

Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ oraz w Obserwatorium Astronomicznym UJ w dniach 19-22 kwietnia. Proces rejestracyjny będzie trwał do 12.04.2018 roku. Rejestracji można dokonywać mailowo na adres: ksakn2018@gmail.com

Kontakt z organizatorami:

E-mail: ksakn2018@gmail.com