promocja

Z "Uranią" rabat na sprzęt astronomiczny w Delta Optical

Promocja - rabat 10% dla czytelników Uranii
Zdecydowanie warto być Czytelnikiem "Uranii", poza ciekawą zawartością pisma i różnymi bonusami dla prenumeratorów, zyskuje się także zniżki na zakup sprzętu astronomicznego! Tym razem jest to rabat 10% na zakupy w salonach firmy Delta Optical. Oferta obowiązuje do końca 2014 roku.

Promocja Uranii w serwisie Gruper

Promocja Uranii w serwisie Gruper.pl
Rozpoczęła się promocja Uranii w serwisie Gruper.pl, który jest jednym z największych portali zakupów grupowych w Polsce. Oferta obejmuje kupon rabatowy na półroczną prenumeratę. Jeśli ktoś jeszcze nie prenumeruje Uranii - warto skorzystać z okazji. Oferta potrwa tylko kilka dni, a liczba kuponów jest ograniczona.

Prenumerata sponsorowana dla szkół

Prenumerata sponsorowana Uranii dla szkół
Mamy specjalną ofertę dla bibliotek szkolnych - prenumeratę sponsorowaną. Szkoły zapłacą jedynie połowę regularnej ceny prenumeraty. Prosimy placówki szkolne i ich biblioteki o zgłaszanie się, a pozostałych Czytelników o przekazanie informacji nauczycielom fizyki i geografii oraz opiekunom bibliotek szkolnych.

Nowa promocja w sklepie Uranii

Zestaw początkującego plus obrotowa mapka nieba
Wprowadziliśmy nową promocję w sklepie internetowym Uranii. Zestaw początkującego jest teraz w niższej cenie, a dodatkowo gratis dołączamy do niego obrotową mapkę nieba.

Promocyjny egzemplarz Uranii nr 6/2012 za darmo w PDF

Urania nr 6/2012
W ramach promocji udostępniamy bezpłatną wersję "Uranii - Postępów Astronomii" nr 6/2012 w postaci pliku PDF. Plik zawiera dokładnie to, co wersja drukowana. Dzięki temu okazowemu egzemplarzowi można zapoznać się z naszym pismem i podjąć decyzję o prenumeracie.

Urania na Cuppon.pl - skorzystaj z promocji i sprawdź jak zmieniło się nasze czasopismo

Promocja Uranii w serwisie zakupów grupowych Cuppon.pl
Trwa ostatni etap wakacyjnej, kuponowej promocji prenumeraty "Uranii" (prenumerata za pół ceny). W serwisie Cuppon.pl można znaleźć bon na prenumeratę "Uranii" ze zniżką 50 procent! Po zakupie kuponu prosimy zgłosić do nas swoje dane adresowe (e-mailowo lub telefonicznie) wraz z numerem zakupionego bonu i zawartym na nim kodem PIN. Jest to okazja dla niezdecydowanych na przekonanie się do "Uranii" i sprawdzenie jak zmieniła się w ostatnim czasie. Liczymy na to, że po lekturze pozostaniecie z nami na dłużej.

Urania na Sweetdeal.pl - spróbuj prenumeraty za pół ceny!

Promocja Uranii na Sweetdeal.pl
Mamy okazję dla niezdecydowanych na przekonanie się do "Uranii" i sprawdzenie jak zmieniła się w ostatnim czasie. W serwisie Sweetdeal.pl można znaleźć kupon na półroczną prenumeratę "Uranii" ze zniżką 50 procent! Po zakupie kuponu prosimy zgłosić do nas swoje dane adresowe (telefonicznie lub e-mailowo) wraz z numerem zakupionego vouchera ze Sweetdeal.pl. Kolejne numery naszego dwumiesięcznika będą trafiać do Państwa pocztą w miarę ich ukazywania się (pierwszym numerem będzie 4/2012). Oferta jest limitowana, więc warto się pospieszyć.

Strony

Subscribe to RSS - promocja