szkoły letnie

Letnia szkoła w Bieszczadach EAAE 2018

Polski Oddział European Association for Astronomy Education wspólnie z Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach zapraszają na kolejną – już ósmą – Letnią Szkołę Astronomiczną. Przeznaczona jest dla nauczycieli.

VII Letnia Szkoła Polskiego Oddziału EAAE

European Association for Astronomy Education oraz Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach zapraszają nauczycieli do wzięcia udziału w Letniej Szkole Astronomicznej, która odbędzie się pod koniec czerwca.

V Letnia Szkoła Astronomiczna dla nauczycieli

Polski Oddział European Association for Astronomy Education wspólnie z Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach zapraszają na kolejną – już piątą – Letnią Szkołę Astronomiczną dla nauczycieli.

Szkoła letnia edukacji astronomicznej dla nauczycieli

Szkoła letnia EAAE 2013 - rozkład uczestników
Wzorem lat ubiegłych w Niepołomicach zostanie zorganizowana Letnia Szkoła Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Astronomicznej EAAE. Uczestnikami mogą być nauczyciele przedmiotów ścisłych i przyrodniczych wszystkich typów szkół, a także (w miarę wolnych miejsc) uczniowie starszych klas, zainteresowani tematyką astronomiczną, pod opieką swoich nauczycieli. Rozpoczęły się zapisy.

III Letnia Szkoła Europejskiego Stowarzyszenia Edukatorów Astronomii

Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach (MOA)
W dniach od 8 do 12 lipca odbędzie się w Niepołomicach III Letnia Szkoła Europejskiego Stowarzyszenia Edukatorów Astronomii. Są jeszcze dwa wolne miejsca, zapisy odbywają się wyłącznie poprzez formularz na stronie MOA. Informacji telefonicznych udziela Grzegorz Sęk, tel. 608-431-106.
Subscribe to RSS - szkoły letnie