Konkurs "Polskie planetoidy"

KONKURS "POLSKIE PLANETOIDY"W "Uranii" nr 2/2017 zamieściliśmy listę planetoid w jakiś sposób związanych z Polską. Z tej okazji ogłaszamy konkurs na znalezienie kolejnych polskich śladów wśród planetoid. Chodzi o planetoidy inne niż wymienione w naszym zestawieniu. Mogą to być powiązania pośrednie, a nie tylko te oczywiste. Należy podać numer i nazwę planetoidy oraz wskazać związek z Polską.

Przykład: 1448 Lindbladia - od Bertil Lindblad, szwedzki astronom, Doktor Honoris Causa UMK w Toruniu

Wśród uczestników konkursu, którzy nadeślą poprawne odpowiedzi, rozlosujemy 20 nagród w postaci zestawów złożonych z "Uranii" nr 2/2017 i płyty CD z muzyką pt. "Planetoidy". Jeżeli laureat już posiada numer 2/2017, będzie mógł zamiast niego wybrać dowolny starszy numer "Uranii" spośród dostępnych w naszym sklepie internetowym (z wyjątkiem numerów bibliofilskich).

Dany uczestnik może zgłosić wiele planetoid, o ile są to różne obiekty. Każde takie zgłoszenie to kolejna szansa w losowaniu nagród. W takim przypadku należy po prostu ponownie wypełnić i wysłać formularz konkursowy (dla każdej z planetoid osobno). Osoba, która zgłosi najwięcej planetoid zgodnych z warunkami konkursu, otrzyma w nagrodę roczną prenumeratę "Uranii" plus płytę CD. W przypadku gdy więcej osób zgłosi taką samą liczbę, rozlosujemy wśród nich maksymalnie trzy prenumeraty. Jeżeli laureat posiada prenumeratę, to może w zamian otrzymać dowolny z pakietów rocznikowych "Uranii" spośród lat 2012-2016 lub zestaw dwóch tomów "Opowiadań starego astronoma".

Formularz konkursowy

Ważne: w losowaniu nagród wezmą udział tylko zgłoszenia
planetoid innych niż wymienione w zestawieniu w "Uranii" nr 2/2017.

Nazwa planetoidy:


Numer planetoidy:


Wyjaśnienie związku z Polską:


Dane kontaktowe uczestnika:

Uwaga: wszystkie pola są obowiązkowe.

Imię:


Nazwisko:


E-mail:


Udział w konkursie oznacza, że akceptujesz warunki regulaminu.